VÝDEJNÍ OKÉNKA OTEVŘENA & DOPRAVA ZDARMA

Sleva týdne
%

Nejprodávanější modely


Vybíráme z blogu

Zóna v Evitě / září

Je tu nový měsíc a s ním i další díl Deníku topánkové stylistky na stránkách slovenského “Cosmopolitanu” - EVITA magazínu. Petra Steyrerová, majitelka obuvi Zóna, v něm píše o značce Rieker, jejím maximálním pohodlí a nových trendech v obouvání. Sdílejte s námi svou lásku k botám.

Zóna v Evitě / srpen

Každý měsíc na stránkách slovenského “Cosmopolitanu” - EVITĚ, vychází jeden díl z deníku stylistky v obouvání. Naše “Carrie Bradshaw” a majitelka obuvi Zóna píše o trendech v obouvání, o pohodlí, vybírá zajímavé kousky a se slovenskými čtenářkami sdílí svou lásku k botám.

všechny příspěvky

 

Příběh Obuvi Zóna

Petra Steyrerová je majitelka obuvi Zóna a poradkyně v oblasti obouvání. Pochází z rodiny s obuvnickou tradicí a mezi botami doslova vyrůstala. Vášeň pro boty jí zůstala i po studiích VŠE v Praze a založila svůj první obchod, který pojmenovala Zóna: najdete v něm totiž boty On i Ona. Historie Obuvi Zóna sahá do roku 2006, kdy založila svou první kamennou prodejnu v Kladně. V současnosti má již 10 kamenných prodejen v Praze, Kladně i Berouně a internetový obchod v Česku i na Slovensku. Všechny boty, které má na e-shopu i v prodejnách uvidíte, sama vybírá na světových veletrzích, kde si každý model osobně zkouší.


Naše značky

 Andrea Conti  Ara  Caprice  Clarks  GANT  Happy Socks  Marco Tozzi  Pikolinos  Rieker  Tamaris  Ten Points
ObuvZóna

Věříme, že si z naší široké nabídky obuvi, kabelek a dalších doplňků vyberete zboží, které přesně odpovídá Vašim představám. - Vaše Obuv Zóna

powered by 3sixty, s.r.o. with E-shop Shop360

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.