👟👠👢 BLACK WEEK ZÓNA 🔝sleva na nezlevněné produkty, kupte jeden a více produktů se slevou až 30%🎉s kódem BLACKWEEK

Dámská domácí obuv


Domácí obuv

Pořiďte si domácí obuv, součást každé domácnosti. Domácí obuv je nejvyužívanějším typem obuvi. Už jen proto, že ji využívá úplně každý od malých dětí až po seniory. Jistě jste slýchávali již od svých rodičů neustále ponoukání k tomu, abyste si doma vzali „bačkory“ a nechodili bez nich. A i když se to někdy možná nerado přiznává, měli pravdu. Domácí obuv totiž chrání nohy před zimou. Předejde tak zbytečnému nastuzení a chránit naše zdraví by mělo být prioritou každého z nás. Tato obuv se kromě domácnosti využívá také ve škole, školce, na chalupě, ale i v práci. Domácí obuv má také tu výhodu, že ji lze pořídit unisexovou, tudíž nemusíte rozlišovat pánské od dámských a leckdy vám urychlí a usnadní výběr a nákup. Ale pokud si to situace a potřeby žádají, lze si samozřejmě vybrat domácí obuv jak pro dámy, tak i pro pány.

Dámy, pokud vám to vyhovuje i doma můžete chodit v obuvi se zvýšenou podrážkou a menším širokým podpatkem. Tyto domácí pantofle nabízíme s otevřenou špičkou a pásky. Dámskou domácí obuv představují na našich stránkách dvě oblíbené značky, kterými jsou Reiker a TanahLot. Reiker je značka o nadstandardní pohodlnosti. Typický je pro tuto značku ANTISTRESS a vyměkčené stélky, které mají příznivý vliv na vaše chodidla i při celodenním nošení. ANTISTRESS je technologie, která zaručuje u obuvi, odlehčenost, flexibilitu, více absorbuje nárazy při došlapu, snadno se přizpůsobí každé noze a je prostornější. TanahLot je obuv vyráběná ve Španělsku a každý pár příjemně nejen vypadá ale také hezky voní.

Přesvědčte se sami. Dalším typem dámské domácí obuvi jsou pantofle s kulatou, plnou špičkou z měkkého, hebkého textilu s vyměkčeným vnitřkem. Díky němu budou vaše nohy stále jako v bavlnce. Vybrat si můžete z několika motivů jako jsou veselá zvířátka a další vtipné motivy. Pánská domácí obuv pak nabízí varianty v podobě pantoflí s otevřenou i uzavřenou špičkou z nabuku nebo z měkkého, hebkého textilu, které jsou navíc zateplené a jistě vás i pobaví jejich vtipné vzory. Protože ani domácí obuv nemusí být nudná a fádní. Další možností pánské domácí obuvi jsou pantofle z textilu a syntetického materiálu v tmavších odstínech s otevřenou špičkou a pásky. Domácí obuv s pevnou podrážkou má také tu výhodu, že v nich můžete vykročit i na zahradu nebo si vyzvednout poštu ze schránky.

Navíc domácí obuv bývá v naší zemi také tradičním vánočním dárkem, který vždy minimálně pobaví. I když domácí obuvi není nikdy dost a každý má v zásobě nějaký ten pár domácí obuvi navíc v případě, že přijdou vaši rodiče, prarodiče či přátelé a blízcí na návštěvu. Domácí obuv je ze všech typů bot nejvíce využívána, a to po celý rok. Je opravdu důležité, aby vám obuv byla maximálně pohodlná a cítili jste se v ní dobře. Navíc čím kvalitnější obuv, tím déle vám vydrží a vy tím i ušetříte. Vánoce se blíží a pokud ještě nevíte, co dát celé rodině pod stromeček, pak jste na správném místě. Vyberte třeba každému domácí obuv s vtipnými motivy, které každého člena rodiny vystihují a společně se zasmějte, protože smích je obzvláště v dnešní době důležitý.

ObuvZóna

Věříme, že si z naší široké nabídky obuvi, kabelek a dalších doplňků vyberete zboží, které přesně odpovídá Vašim představám. - Vaše Obuv Zóna

powered by 3sixty, s.r.o. with E-shop Shop360

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.