Seznam našich dodavatelů

ARA

Ara klade nejvyšší důraz na kvalitu a perfektně padnoucí tvar

  • módní obuv za dostupné ceny
  • vysoký standard kvality prostřednictvím interní a externí kontroly
  • výrobu komponentů (částečně) ve vlastní režii
  • vysoký technologický standard zajišťuje moderní strojový park
  • nejrůznější způsoby zpracování a rozmanitý sortiment
  • používání usní bez obsahu škodlivin, které pečlivě vybrali pracovníci ara
  • mezinárodní kolekce v prodeji v téměř 50 zemích.

Použití nejmodernějších materiálů a nejnovějších výrobních metod zaručují stálou a spolehlivou kvalitu za přijatelnou cenu. U většiny modelů nabízí značka Ara celé i poloviční velikosti od 35 do 43 (2? až 9). Další předností je nabídka obuvi i v širších velikostech H a H1/2 a zejména v zimním období nabídka kozaček s velikostí lítek od S po XXL.

RIEKER


Všechny výrobky RIEKER jsou koncipovány především pro chůzi, ale i stání a sezení. Díky ojedinelé konstrukci a speciálním komponentům zaručují minimální hmotnost, nejvyšší možnou průžnost, optimální absorbci nárazů při chůzi i maximální vnitřní prostor.

TAMARIS

Značka Tamaris patří mezi jednu z nejdynamičtějších v oblasti módy. Díky svému vždy modernímu designu, kvalitě použitých materiálů i dostupné ceně se stala tato značka v České republice velmi oblíbenou. Přidanou vlastností této obuvi je systém Anti Shokk, který tlumí nárazy při chůzi až o 50% a odlehčuje tak znatelně páteř, plotýnky a klouby. www.antishokk.com

Marco Tozzi

Marco Tozzi vyvolává dojem italské značky obuvi, ale v zásadě se jedná o německou firmu, která tuto značku dodává na náš trh. Vzhled je velmi moderní v široké škále užití obuvi i použitých materiálech.

Kacper

Netradiční a občas velmi extravagantní vzhled je specifický pro tuto polskou značku. Často bývá zaměňována se značkou Eject, jen její cena je pro Vás někdy až o polovinu dostupnější. Vždy je kladen důraz na dobré propracování a celkovou komfortnost. Svršek i celý vnitřek obuvi je vyráběn z kvalitní kůže a většinou je usazen na zvýšené podešvi, která zaručuje větší pružnost a tlumí nárazy.

Caprice

Elegance spojená s komfortností, tak by se dala popsat značka Caprice. Výborné propracování stélky, kde výrobce poukazuje na přidanou hodnotu, kterou nazývá "walking on air" doslova chození po vzduchu. Došlap je v této stélce nejen měkký, ale i vás tato stélka částečně při chůzi masíruje. Jedná se o celokoženou obuv s odpruženými podpatky. Systém odpružení "antishockk" spočívá v tlumení nárazů o 50% při došlapu. www.antishokk.com

TEN POINTSVolejte +420 123 456 789
Facebook YouTube

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.