Vítejte na stránkách obuvi Zóna

Vaší kvalitní obuvi v centru Prahy, Kladna a Berouna!

Obuv Zóna je mladou rodinnou firmou, která však těží z mnohaleté obuvnické minulosti. Naším cílem je v centru Prahy, Kladna a Berouna nabízet obuv širokého sortimentu a cenového rozpětí. Věříme, že z našich více než 250 vzorů si vybere skutečně každý zákazník. A tím myslíme nejen dámskou, ale také pánskou kolekci. Samozřejmostí je prodej doplňkového sortimentu - od krémů po kabelky.


Máme velmi jednoduché poslání:

"Nabízet kvalitní obuv a maximálně vycházet vstříc zákazníkovi". To se projevuje především v naší každodenní péči o sortiment a snaze neustále hledat zajímavé vzory, které jinde budete hledat jen těžko - příkladem může být naše zastoupení španělské značky Hispanitas. Samozřejmě však nabízíme velmi široký sortiment zavedených značek.

Díky proškolenému a profesionálnímu personálu jsme schopni vždy odborně poradit a pomoct s výběrem a užitím obuvi pro jakkoli specifickou nohu. Setkáte se u nás s milým prostředím, kde naším hlavním krédem není za každou cenu prodat, ale nalézt botu, která bude přesně splňovat požadavky zákazníka na ni kladenou a lidově řečeno bude z ní nadšený. Když od nás odchází nadšený zákazník je to pro nás určitou odměnou a signálem, že to co děláme dává smysl.

Jsme členy mezinárodní společnosti GARANT SCHUH + MODE AG umožňující nám zorganizovat dodávky z celého světa.Těšíme se s Vámi na shledanou v našich prodejnách.

Zaměstnanci Obuvi ZónaVolejte +420 123 456 789
Facebook YouTube

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.