Dámské svatební lodičky


Svatební

Pořiďte si svatební lodičky a vykročte v nich do nové životní etapy.

Většina slečen a žen má o svém dni s velkým D jasnou představu. Stejně jako o šatech a s nimi spojenými lodičkami. Jaké byly vaše představy? Pro někoho je svatba pouhou formalitou, pro jiného jedna z největších událostí v životě. Ať už se řadíte k té či oné skupině, jedno je klíčové, aby vaše první kroky byly šťastné.  Obuv na svatbě vám musí být maximálně pohodlná a jediné na co se musíte soustředit jsou vaše kroky do nové životní etapy. Každá svatba a nevěsta má svůj osobitý styl. V naší nabídce naleznete rozmanitou nabídku svatebních lodiček, které budou ty pravé pro vás. Lodičky můžete vybírat podle několika parametrů. Prvním a zásadním z nich je výška a šířka podpatku.

V tomto ohledu je dobré brát zřetel i na to, v jakém prostředí se vaše svatba bude odehrávat. Pokud obřad bude v místnosti nebo tam, kde bude pevný a rovnoměrný povrch, určitě můžete zařadit do svého výběru lodičky na jehlách neboli vysokém, úzkém podpatku. Tyto lodičky jsou jedny z nejoblíbenějších. K vysokým botám můžete mít jakkoliv dlouhé svatební šaty a své nohy hravě předvést. Jde hlavně ale o to, abyste se v takových svatebních jehlách cítila pohodlně. Pokud si v nich nejste jistá, pak máme pro vás další variantu svatebních lodiček na středním podpatku, které kromě toho, že jsou nižší, mívají zpravidla i silnější podpatek, což vám zaručí lepší koordinaci chůze, ať už kráčíte venku nebo ve vnitřních prostorách. Nakonec pro vás máme svatební lodičky na nízkém podpatku. Ty jsou určeny všem nevěstám, které chtějí mít především pohodlí a jistotu ve svých krocích. V takových lodičkách se můžete vdávat téměř kdekoliv, kdy by vám žádný povrch neměl dělat problém, ať už se vdáváte na radnici, na zámku, v přírodě nebo třeba na pláži.

Krok jedna – výběr podpatku je za námi a nyní přichází krok číslo dva, kterým je výběr tvaru – střihu boty. Lodičky nabízíme s otevřenou špičkou, do kterých se, milé nevěsty, obouvejte naboso. Nebo si vyberte lodičky se zavřenou špičkou, do kterých si můžete vzít i punčochy, aniž by to nijak narušovalo společenský protokol. Budou se vám tedy hodit i v chladnějším období. Další variantou jsou také lodičky s otevřenou patou, což je zajímavý prvek. Posledním krokem ve vašem výběru svatebních lodiček je barva. Je pravdou, že zcela nejoblíbenější barvou svatebních bot není jiná než bílá barva. V poslední době ovšem stoupají na popularitě i další barvy. Pokud se držíte světlých tónů, pak s největší pravděpodobností budete vybírat mezi již zmíněnou bílou, béžovou, krémovou či světle šedou. Pokud se ale poohlížíte i po jiných barvách, máme pro vás návrhy jako jsou nápadité a šmrncovní metalické barvy v tónech modré, růžové, stříbrné a zlaté. Pokud ani to není váš šálek kávy, nezoufejte, máme pro vás i další barvy jako je hnědá či zelená nebo lodičky s romantickým květinovým vzorem. Které jsou pro vás ty pravé jako vy pro vašeho ženicha? Nyní vám již popřejeme šťastný výběr nejen u svatebních lodiček, ale v celém životě.

ObuvZóna

Věříme, že si z naší široké nabídky obuvi, kabelek a dalších doplňků vyberete zboží, které přesně odpovídá Vašim představám. - Vaše Obuv Zóna

powered by 3sixty, s.r.o. with E-shop Shop360

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.